עשרת הפנים של החדשנות – המודל שפיתח טים קלי

אישיות הלמידה   אנשים וארגונים צריכים כל הזמן לאסוף מקורות מידע חדשים על מנת להרחיב את הידע שלהם ולצמוח, כך שלושת  הפנים הראשונים תפקידם ללמוד. הפנים האלה מונעים על ידי הרעיון כי לא משנה כמה מוצלחת החברה כיום, אף אחד לא יכול להרשות לעצמו להיות שאנן.  העולם משתנה בקצב מואץ, והרעיון הגדול של היום עשוי … להמשך קריאה עשרת הפנים של החדשנות – המודל שפיתח טים קלי

גלה את חוזקותיך

הספר גלה את חוזקותיך הינו פרי מאמץ של מכון גאלופ, המכון חקר במשך 25 שנה והושקעו מיליוני דולרים. מטרת המחקר הייתה לזהות ולאפיין את החוזקות השכיחות ביותר של אנשים. התוצר של המחקר הינו  34 תמות.  התמהיל כולל אלפי קומבינציות אפשריות.

חדשנות משפרת – הגדל את הרווחיות ושמר את צוות העובדים עם תרבות חדשנית

חדשנות נתפסת לעתים קרובות עם הכנסה של מוצרים או שירותים חדשים לעסק שלך; עם זאת, חדשנות יכולה להיות גם על שינוי הדרך שבה אתה עושה עסקים. חדשנות מאמצת שימושים חדשים בטכנולוגיות, שיטות משופרות בתעשייה, עמידה בדרישות או צרכי הלקוח המשתנים ומערכות ותהליכים טובים יותר. כדי להצליח, חדשנות תצטרך להיות מאומצת קודם כל על ידך ואח"כ ע"י שאר הצוות שלך וכל שאר השותפים העסקיים.

מהי תורת המשחקים?

תורת המשחקים היא מערכת מתמטית / אנליטית לניתוח קונפליקטים. תורה מאוד ממוקדת, מדובר בתורה מתמטית ביסודה, ולכן היא מאוד חדה. לא מדובר בתורה התנהגותית שבה הכול מעורפל, אלא יש לנו נקודות מדויקות, יש לנו טענות מדויקות. אין מקום לטענות רופפות, וזה מה שמאפיין תורה מתמטית קודם כל. המערכת הזאת נותנת לנו מערכת כלים, שנועדה לאפשר … להמשך קריאה מהי תורת המשחקים?

8 טיפים לשיווק חנות תכשיטים בדף פייסבוק

כולם מודעים לעובדה שהמלצות הנכתבות ע"י החברים שלנו משפיעות באופן מהותי על החלטות הקנייה שלנו. הם יכולים להשפיע עלינו גם כשאנחנו מנסים להיות זהירים. אחד הדברים הטובים ביותר הקשורים בשיווק בפייסבוק הוא היכולת לקבל את ההמלצות האלה מהלקוחות שלך. אני עובד עבור חנות תכשיטים במרכז הארץ, כשהגעתי הדף העסקי היה חלש וכמעט ללא חברים או תנועה כלשהי, ידעתי שמספר גדול של אוהדים לא יגיע בן לילה, אבל רציתי לבנות קהילה מקוונת במהירות כדי להתחיל את הנוכחות שלנו בפייסבוק. למרבה המזל, כלי הפרסום של פייסבוק מאפשרים לעסקים קטנים לעשות בדיוק את זה! עם פייסבוק, אני יכול בקלות לפרסם לשוקי יעד ספציפיים בלי לשבור תוכנית חסכון או לקחת הלוואה מהבנק ולהגיע למספר עצום של לקוחות פוטנציאליים בהשקעה צנועה יחסית.

מגמות השינוי בעולם רואי החשבון

משרדי רואי חשבון : כמה מגמות עסקיות ייעלמו בתוך כמה שנים. מגמות אחרות ישנו את הדרך בה אנו עובדים. חברות שרוצות לצמוח מתעמקות בהבנת המגמות, קובעת אסטרטגיה, יעדים ותוכניות פעולה במטרה לקבוע מהלכים שיביאו את העסק למקום שבו הם חפצים להיות. חברות מתקדמות הן אלה שיכולות לראות את התמונה הגדולה יותר ולאמץ שיטות עבודה חדשות.גם חברות רואי חשבון מאמצות את המגמות הללו ומשנות את שיטות העבודה היום יומיות שלהם.

כוח התמדה

מספרים על איכר אחד שהגיע לחכם ואמר לו " אדוני אבקש את עצתך" החכם ביקש ממנו להסביר מה הבעיה, "אני מרגיש תקוע" ענה, לא היה מספיק גשם ולכן היבול היה דל, הפועל שלי חלה ולכן הייתי צריך לקצור לבדי את כל החיטה, ואחרי שהעמסתי הכול על העגלה היא נתקעה בבוץ לפני הגשר" .

עצמאות כלכלית מהי ? וכיצד ניתן להגיע אליה?

עצמאות כלכלית מגדרת כיחס שבין ההכנסה מנכסים לבין רמת החיים. הכוונה שההכנסה הפסיבית ללא עבודה שווה לרמת החיים. לדוגמא, מי שעלות רמת החיים שלו עומדת על 20.000 ₪, ומקבל באופן פאסיבי 20.000 ₪ (שכירות מנכסים, תיק השקעות, שותפות בעסק אחר) הגיע לעצמאות כלכלית. אותה אדם שמקבל באופן פאסיבי כ 10.000 ₪ הגיע לעצמאות של 50 אחוז בלבד.

הסודות של המקצוענים כיצד לגרום למודעת הפייסבוק שלך לבלוט

לעולם אל תניח שום דבר. תמיד צריך בדוק הכול. לא משנה מה רמת המומחיות שלך או כמה זמן אתה מפרסם בפייסבוק, בדוק תמיד את העיצוב של המודעה ואת המיקוד שלה. בכל פעם שאתה יוצר מסע פרסום חדש,

ביזנס קומנדו מציגים את הטרנדים החמים בשיווק דיגיטלי לשנת 2017

כל העסקים קטנים וגדולים כאחד נתקלים בבעיה דומה כשהם מפרסמים במדיה הדיגיטלית, קהל היעד מסונוור מכמות המידע "שמפציצה" ולכן הגולש מסנן באופן אוטמטי את המידע, אנחנו כמשווקים ומפרסמים חייבים למצוא את הדרך לבלוט מתוך כלל המידע וזאת על ידי התאמת התוכן השיווקי לחידושים הטכנולוגיים ולטרנדים בעולם המדיה הדיגיטלית.